Forum www.jstone.fora.pl Strona Główna

Christina Aguilera
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.jstone.fora.pl Strona Główna -> OFFTOPIC / Muzyka.
Którą z anglojęzycznych płyt Christiny uważasz za najlepszą w jej dyskografii?

Christina Aguilera (1999)
0%
 0%  [ 0 ]
Stripped (2002)
33%
 33%  [ 1 ]
Back To Basics (2006)
33%
 33%  [ 1 ]
Bionic (2010)
0%
 0%  [ 0 ]
Lotus (2012)
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkie
0%
 0%  [ 0 ]
Żadną
33%
 33%  [ 1 ]
Trudno wybrać
0%
 0%  [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 3

Autor Wiadomość
Stoned
PANI DYREKTOR

Przeczytał: 40 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Sob 16:29, 13 Sie 2011    Temat postu: Christina Aguilera

Christina María Aguilera (ur. 18 grudnia 1980 r. w Staten Island w Nowym Jorku, USA[1]) – amerykańska piosenkarka i autorka tekstów. Obdarzona fenomenalnym głosem piosenkarka. Wydała dotąd jedynie 4 płyty (po angielsku) studyjne :

1999: Christina Aguilera
2002: Stripped
2006: Back to Basics
2010: Bionic
2012: Lotus

<object width="420" height="315"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/bNq9rTJvQyw?version=3&amp;hl=en_GB&amp;rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/bNq9rTJvQyw?version=3&amp;hl=en_GB&amp;rel=0" type="application/x-shockwave-flash" width="420" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

<object width="420" height="315"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/PstrAfoMKlc?version=3&amp;hl=en_GB&amp;rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/PstrAfoMKlc?version=3&amp;hl=en_GB&amp;rel=0" type="application/x-shockwave-flash" width="420" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

<object width="560" height="315"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/3oOiNuDS2Jc?version=3&amp;hl=en_GB&amp;rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/3oOiNuDS2Jc?version=3&amp;hl=en_GB&amp;rel=0" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

<object width="560" height="315"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/nmUzh2wKZMs?version=3&amp;hl=en_GB&amp;rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/nmUzh2wKZMs?version=3&amp;hl=en_GB&amp;rel=0" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="315" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>

kiedyś za nią nie przepadałam, miałam za beztalencie, które wszędzie się pcha. gdyby Krystyna Orzeł to przeczytała, błagałabym ją o przebaczenie w tym momencie, bo się cholernie pomyliłam. fenomenalny głos (ona się odnajdzie w każdym repertuarze), przynajmniej dwie świetne płyty na koncie, przynajmniej kilka piosenek, które śmiało można nazwać najważniejszymi w pierwszej dekadzie XXI wieku.
"stripped" to mój faworyt jako album.

Post został pochwalony 0 razy

Ostatnio zmieniony przez Stoned dnia Czw 11:45, 15 Lis 2012, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Spoiled
DIRTY MAN

Przeczytał: 0 tematów

PostWysłany: Sob 17:42, 13 Sie 2011    Temat postu:

W 2003 roku kupiłem Stripped i bardzo mi się podobał, szczególnie single. W 2006 roku został wydany B2B i wtedy jeszcze ten album do mnie nie trafił. Rok temu Christina wróciła z Bionic (aka MEGA FLOP - moim zdaniem trochę przesadzają ludzie...) i album prawie w całości mnie urzekł. Uznałem go za lepszy od Stripped, który mi się przejadł chyba nieco...
Na początku tego roku wróciłem do B2B i to był strzał w dziesiątkę! Przekonałem się i wg mnie to zdecydowanie jej najlepszy album.

mój ranking albumów Aguilery:
1. Back To Basics
2. Bionic
3. Stripped
4. debiut

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Stoned
PANI DYREKTOR

PostWysłany: Nie 9:14, 14 Sie 2011    Temat postu:

bo "Bionic" to jest mega mega mega flop. jedna wielka kakafonia dźwięków i miks całego top 10 współczesnych wokalistek (od Gagi, przez M.I.A. po Keshę, Katy Perry i Bóg wie kogo jeszcze), co akurat nie jest komplementem. A ten pierwszy singiel... Tragedia. Tam są tylko 2-3 dobre piosenki. Na jakieś 20.

nie to co "Stripped". oprócz świetnych producentów (co jak udowadnia "Bionic" nie wystarcza), fantastycznych gości, ma genialne teksty (fighter, walk away, impossible, loving me 4 me... można tak wymieniać) i czerpie to co najlepsze z wieku gatunków. rock, czarna muzyka, pop...i wszystko jest przebojowe i trzyma poziom (życzyłabym takiej płyty Joss...). serio, jedna piosenka ze Stripped bije na głowę cały "Bionic" Wesoly

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nocturnal
YOUNG AT HEART

PostWysłany: Sob 21:35, 22 Paź 2011    Temat postu:

Po raz kolejny... nie przepadam i jakoś nigdy nie zabrałem się nawet żeby ściągnąć jakikolwiek album Kryśki. Powód jasny, kieruję się swoją zasadą: "Kryśka to gwiazda pop, a żeby gwiazda pop zachęciła mnie do przesłuchania całego albumu, jej hity puszczane w MTV czy w radiu muszą mnie wgnieść w ziemię". Nigdy nie wgniotły, krótko i na temat tym razem. Wesoly

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Stoned
PANI DYREKTOR

PostWysłany: Nie 9:26, 23 Paź 2011    Temat postu:

Oj, Arek... Nie wiesz co tracisz
Wierz mi, też tak mówiłam. Zawsze miałam Krychę za jezcze gorszą od Britney,ale jak zabrałam się za jej płyty... Wow! "Stripped" to jedna z najważniejszych i najlepszych płyt ostatniej dekady. Krystyna pokazuje,że doskonale sprawdza się w wielu gatunkach - od rocka ("Fighter") po, tak, po soul ("Impossible"). Współpracowała tam z najlepszycmi - od Questlova (The Roots) po Alicię Keys i Lindę Perry. A "walk away"? Matko, co z piosenka! Popis wokalnych umiejętności Krystyny (nie kazda wokalistka będzie potrafiła ją zaśpiwewać) do tego ten tekst! I brzmenie!

A "Back To Bascs"? Też jedna z najlepszych płyt ostatniej dekady. Momentami może trochę przerost formy nad treścią,ale tylko momentami. Te bity, te sample!

Wierz mi, warto się chociaż z tymi jejdwoma albumami zapoznać. Reszta jest nic nie warta (na "Bionic" są może ze dwie piosenki warte uagi, niestety),ale "Stripped" i "Back To Basics" są warte dania im szansy. ie twierdzę,że się od razu w nich zakochasz, ale na pewno spojrzysz inaczej na Krystye,niż jako na "gwiazdkę pop z MTV".

Znowu się zamykasz!

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nocturnal
YOUNG AT HEART

PostWysłany: Nie 10:40, 23 Paź 2011    Temat postu:

Hm... chwilowo moja lista na biurku pod tytułem "Co koniecznie przesłuchać w najbliższym czasie" już jest tak zabazgrana, że ledwo z niej odczytuję kolejnych artystów, ale postaram się dla Krysi dać szansę i celowo przesłucham akurat tych dwóch wspomnianych albumów. Otwieram się na sztukę od dzisiaj, a co! Wesoly

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Stoned
PANI DYREKTOR

PostWysłany: Nie 11:50, 23 Paź 2011    Temat postu:

chyba,że po prostu denerwuje Cię jej maniera wokalna czy po prostu wokal, wtedy sprawa jest jasna
Ale osluchaj nawet na youtube walk away czy impissible, może akurat ;-)

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Nocturnal
YOUNG AT HEART

PostWysłany: Nie 11:55, 23 Paź 2011    Temat postu:

Nie, akurat manierę taką lubię. W ogóle lubię u każdego taką przeciągłą, czarną i ozdobnikową manierę. Trzeba będzie w takim razie w najbliższym czasie spróbować i sprawdzić jak mi się to spodoba. Mruga

Powrót do góry
Zobacz profil autora
iamfighter
DIRTY MAN

PostWysłany: Sob 14:47, 07 Sty 2012    Temat postu:

"Stripped" to arcydzieło, jedna z moich ulubionych płyt.
Kiedyś naprawdę byłam uzależniona od muzyki Christiny, ale coś się zmieniło po wydaniu "Bionic". Muszę przyznać, że zawiodła mnie trochę tym albumem, co nie zmienia faktu, że dalej bardzo cenię jej wokal i wrażliwość muzyczną.
Aktualnie nagrywa nową plytę i boję się, naprawdę boję się tego, co przygotowała. Nie wiem, czy może być coś gorszego niż Bionic. Jeśli tak, to chyba przestanę wierzyć, że Christina będzie w stanie jeszcze nagrać coś na miarę "Stripped"...

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Stoned
PANI DYREKTOR

PostWysłany: Sob 17:34, 07 Sty 2012    Temat postu:

haha, znamy się z forum o Krystynie, tylko,że mam tam inny nick
o ile dobrze pamiętam, Krystyna zapowiadała osobistą płytę podobną do "Stripped" ,ale wiadomo, zapowiedzi swoją drogą, a prawdziwe brzmienie płyty często swoją.
Poczekamy zobaczmy, też niecierpliwie czekam na to jej nowe dzieło.

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Small Change
INCREDIBLE

PostWysłany: Czw 19:20, 19 Lip 2012    Temat postu:

Nie napalałbym się, za pierwszy singiel ma odpowiadać Max Martin i ma być tanecznie, nie wiem czy dokopałaś się do tej informacji spośród stosów lamentów, off topów, pobożnych życzeń i spekulacji na moim szalonym forum matce xD
Zobaczymy, wg Billboardu ma być w sierpniu, można się zacząć bać.

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Stoned
PANI DYREKTOR

PostWysłany: Czw 19:29, 19 Lip 2012    Temat postu:

W jej przypadku - nie uwierzę,dopóki nie zobaczę, a raczej usłyszę!

Max Martin nie zapowiada nic ponad pop z gatunku bubble gum (nie, nie dokopałam się do tego, bo zanim ja tam wejdę, to muszę wertować 100 stron wstecz i mi się odechciewa xD).

Oby obyło się bez ladacznic w pejczach w kościele i będzie znośnie xD

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Small Change
INCREDIBLE

PostWysłany: Czw 19:32, 19 Lip 2012    Temat postu:

No, z nią jest tak, że zawsze ma być już, już, na dniach, za chwileczkę, za pięć minut, a wychodzi jak zwykle co 4 lata.
Pamiętam jak Bionic miał wyjść w czerwcu 2009 czy jakoś tak i przesunęli premierę na następny rok, bo postanowiła zagrać w filmie.
Myślałem, że mnie szlag trafi xD

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Stoned
PANI DYREKTOR

PostWysłany: Sob 14:16, 04 Sie 2012    Temat postu:

Pewne informacje dotyczące nowego albumu pani Orzeł :

- pierwszy singiel nazywa się "Your Body" i już niedługo ma mieć swoją premierę

- portal ChristinaVIP opisuje go tak :Jest bardzo mainstreamowy, więc mam nadzieję, że dobrze sobie poradzi w radiu. Piosenka jest o podrywaniu, więc jestem pewien, że każdy z Was może się do niej odnieść. Zdecydowanie dobry dance’owy/klubowy kawałek. (tłumaczenie : XTINA.PL)

- W bazie amerykańskiego stowarzyszenia kompozytorów, autorów i wydawców pojawiły się dwa nowe utwory, które zostały zarejestrowane jako piosenki należące do Christiny. Znane nam już z wielu źródeł „Your Body” i nowy utwór, „Easier To Lie” Autorami utworów są Max Martin, Tiffany Amber, Savan Kotecha i Karl Johan Schuster znany również jako Shellback. Ostatnia dwójka pracowała nad takimi hitami jak “If U Seek Amy”, “I Wanna Go” Britney Spears czy „Raise Your Glass” Pink. Aby zobaczyć informacje na temat piosenek, wystarczy kliknąć tu i tu. ASCAP chroni prawa autorskie zarejestrowanych tam utworów.

newsy ze strony xtina.pl

Ostatnio zmieniony przez Stoned dnia Sob 14:17, 04 Sie 2012, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Stoned
PANI DYREKTOR

PostWysłany: Nie 11:50, 16 Wrz 2012    Temat postu:

Nie wiem czy ktoś tu jest zainteresowany oprócz mnie, nową płytą tej Pani (nie liczę Smalla) ,ale skoro jest temat to napiszę :

"Lotus" to nowy studyjny krążek Krystyny, który światło dzienne ujrzy 13 listopada tego roku. Promuje go singiel "Your Body".

Nie wróży nic dobrego, ale o "4" Beyonce też tak myślałam po pierwszym singlu, więc poczekamy, zobaczymy.

Powrót do góry
Zobacz profil autora
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.jstone.fora.pl Strona Główna -> OFFTOPIC / Muzyka. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5

Skocz do: